Hegesztő és Lakatos

Paksi telephellyel rendelkező 30 éve működő gazdasági társaság fémipari kapacitásának bővítéséhez keres szakembereket.

Főbb feladatok, munkák:
– fémszerkezetek alkatrészeinek, elemeinek megmunkálása, gyártása, előkészítése, összeállítása

– félkésztermékek összeillesztése, szerelése tervrajz alapján

Az álláshoz tartozó elvárások:
– szakirányú végzettség, hegesztők esetén minősítés
– fémipari termékek gyártásában szerzett gyakorlat
– műszaki rajzolvasás ismeret
– mérőeszköz ismeret
– önálló, pontos, minőségi munkavégzés képessége

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
– vezetői/csoportvezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

– A sikeres pályázó lehetőséget kap arra, hogy részt vegyen a Paks II építésében.
– azonnali kezdési lehetőség
– versenyképes jövedelem (akár 8-10 MFt jövedelem éves szinten )
– stabil, biztos és hosszútávú munkalehetőség Pakson
– munkába járás támogatása
– cafeteria
– túlóra lehetőség, pótlékok

Munkanapokon 08 00 és 16 00 óra között.
Döme János
+36 30 3858357